حشرات ناقل بیماری

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 8:41 ب.ظ

حشرات ناقل بیماری , سمپاشی سوسک , سمپاشی سوسک ریز , سمپاشیشرکت معتبر سمپاشیشرکت معتبر سمپاشی سوسک آشپزخانهسمپاشی در تهرانگندزدایی اصولیسمپاشی منازل , سمپاشی سوسک منازل , سمپاشی موشسمپاشی ساس , سمپاشی , سمپاشی سوسک فاضلاب , سمپاشی مورچه  , موریانه , سمپاشی موریانه , ضرورت سمپاشی مورچه , زندگی مورچه ها

حشرات ناقل بیماری، پشه، تب دانگ ، بیماری های منتقله از پشه، بیماری منتقله از حشرات ،علائم بیماری تب دانگ، بیماریهای منتقله از حشرات

حشرات ناقل بیماری

همانطور که میدانید بسیاری از بیماری ها از طریق حشرات به انسان منتقل می شود . بعضی از حشرات خود ناقل بیماری نیستند و با گزش خود باعث ناراحتی برای انسان میشوند. بیماریهایی از قبیل مالاریا ، تب دانگ ، بیماری lyme ، لیشمانیاسی و تب زرد از جله بیماریهاییست که توسط حشراتی مانند پشه ، ساس، مگس ، حلزون و دیگ حشرات به انسان منتقل میشوند .
و سالانه بسیاری از مردم از طریق این بیماریها جان خود را از دست می دهند .
بسیاری از این بیماریها در جوامع فقیر به دلیل کمبود امکانات بهداشتی و عدم دسترسی به آب و غذای سالم بیشتر اتفاق می افتد .

بیماری دانگ:

بیماری تب دانگ یه بیماری است که انسان هایی که در مناطق گرمسیر زندگی میکنند در معرض ابتلا به آن قرار دارند . این بیماری از طریق پشه به انسان منتقل می شود .و علایم این بیماری مانند علایم سرخ می باشد . مانند تب ، سردرد ، خارش پوست ، تورم غدد لنفاوی و درد عضلات و مفاصل می باشد .

متاسفانه هیچ واکسنی برای این بیماری ساخته نشده و هیچ درمان و یا دارویی نیز برای آن وجود ندارد تنها راه مقابله با این بیماری ریشه کن کردن پشه حامل ویروس است . این بیماری وقتی پیشرفت میکند فرد به طور ناگهانی دچار خونریزی و افت پلاکت و پلاسمای خون می شود .

بیماری تب دنگ در نواحی استوایی و زیر استوایی و در کودکان زیر ۱۰ سال بسیار شایع است.

سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک فاضلاب ، سمپاشی منازل ، سمپاشی در تهران، ضدعفونی کننده ها و گندزداها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *