حشره کش های ابقایی

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 10:59 ب.ظ

حشره کش های ابقایی

حشره کش های ابقایی ، ددت ، ملاریا ، کنه ، ساس ، سوسک ، سمپاشی ، هیره ، کک

سمپاشی با حشره کش های ابقایی

حشره کش ابقایی به حشره کش هایی گفته می شود که با استفاده بر روی سطح خاصی و یا دیوار تاثیر خود را از دست نداده و پس از آن نیز باعث از بین رفتن حشرات شود .

موثر و فعال ماندن حشره کش ها به مدت طولانی یکی از پیشرفت هایی است که در قرن حاضر جهت کنترل حشرات صورت گرفته است . اولین حشره کش با این قابلیت د د ت می باشد که پس از کشف آن مشخص شد که پس از استفاده نیز اثر خود را دارد و باعث کشته شدن حشرات می گردد .
این حشره کش ها به حشره کش های ابقایی معروف هستند که برای مبارزه با حشراتی مانند مالاریا که محل استراحت آن ها قبل و بعد از خونخواری روی دیوار می باشد کار آمد است . همچنین سمپاشی با این نوع حشره کش ها برای از بین بردن ساس های تریاتومینه در آمریکای جنوبی و ساس های تخت خوابی و پشه های خاکی که ناقل بیماری لیشمانیازیس هستند بسیار موثر است . این روش سمپاشی برای مبارزه با حشراتی که روی اشیا غیر قابل سمپاشی مانند پرده و لباس در رفت و امد هستند کارساز نیست .

سم پاشی منازل با حشره کش های ابقایی در محل زندگی و اختفا و رفت و آمد سوسک ها ، کک ها ، هیره ها ، کنه ، و از این قبیل می تواند در از بین بردن آن ها ما را یاری دهد .

این روش در از بین بردن حشرات و همچنین کاهش انتقال بیماری از سوی حشرات موثر می باشد ولی دارای مشکلاتی از قبیل وجود نداشتن سطح کافی قابل سم پاشی ، افزایش مقاومت حشرات به این نوع سم است .

بهترین راه برای خلاص شدن از شر حشرات مزاحم مشورت و استفاده از کارشناسان زبده شرکت مهندسی نگارین تندیس می باشد .

سمپاشی اصولی سوسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *