سمپاشی اصولی سوسک

  • موضوع :
  • نویسنده : مدیر وبسایت
  • در : 11:22 ب.ظ

سمپاشی اصولی سوسک

سمپاشی اصولی سوسک ، سمپاشی ، نگارین تندیس ، سمپاشی حشرات ، سمپاشی منازل ، سوسک ، ساس ، پشه ، مگس

سمپاشی اصولی سوسک

جهت سمپاشی اصولی حشرات از جمله سوسک ها اولین مرحله شناخت نوع حشرات موذی می باشد دومین مرحله داشتن اطلاعات کافی از محل اختفا شدن سوسک ها می باشد که در محل زندگی سوسک ها از سموم مختلف استفاده نماییم .
داشتن اطلاعات کافی از نوع زندگی سوسک ها ما را در انتخاب نوع سم و روش مناسب سمپاشی یاری می دهد . بهترین کار استفاده از کارشناسان معتبر می باشد که به دلیل مهارت و داشتن تجربه کافی می تواند این کار را به نحو احسنت انجام دهند بدون اینکه کوچکترین خطری متوجه ساکنین و اطرافیان باشد .
کارشناسان زبده با داشتن اطلاعات کافی از نوع زندگی حشرات و همچنین دانایی در مورد نوع سموم مورد استفاده و روش های مختلف سم پاشی می توانند م را در این امر یاری دهند . سمپاشی زمانی ناثیر گذار خواهد بود که تمامی اصول رعایت گردد .

رعایت شرایط ایمنی سمپاشی با توجه به نوع سوسک و روش سمپاشی متفاوت است . ولی برای هر نوع سمپاشی بهتر است حداقل ۳ ساعت منزل تخلیه باشد. انتخاب پمپ سمپاش مناسب از دیگر مواردی است که در سمپاشی باید مورد توجه قرار گیرد و باید دارای فشار مناسب و نازل دارای نوع پاشش متفاوت باشد. که بتوان در هر نوع شرایطی از نوع پاشش با ارتفاع بالا و نوع پاشش پراکنده (اسپری ) استفاده کرد.

مسئولین فنی شرکت های سمپاشی دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته مهندسی حشره شناسی پزشکی هستند که در طی تحصیل تمامی اموزش های لازم در زمینه های : حشره شناسی پزشکی، سم شناسی ، روش ها و مدل های سمپاشی، بیولوژی حشرات موذی، جانور شناسی، اکولوژی حشرات موذی و تمامی بیماری های منتقله بوسیله حشرات و جوندگان را می بینند .

شما می توانید جهت سمپاشی با کارشناسان شرکت مهندسی نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند .

همچنین جهت مشاوره رایگان نیز می توانید با ما تماس بگیرید .

دور کردن حشرات با استفاده از گیاهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *